LAJMI I FUNDIT:

Agjenti më i famshëm sekret në botë 007 duket mirë madje edhe me një kostum rozë

Agjenti më i famshëm sekret në botë 007 duket mirë madje edhe me një kostum rozë
Reklama

Duket shkëlqyeshëm dhe tregon që ngjyra rozë mund të jetë edhe për djelmosha

Agjenti i famshëm 007, aktori irlandez, Pierce Brosnan, i cili aktualisht është me ekipin provues, të udhëhequr nga Donnie Johnson, në një turne promovimi të filmit të tij më të ri “Adami i Zi” (“Black Adam”), tërhoqi vëmendjen me një kostum në një ngjyrë të papritur.


Së bashku me Johnson, aktoren Quintessa Swindell dhe aktorin Noah Centineo, Pierce Brosnan qëndruan në Londër, ku u mbajt premiera e fundit dhe në të cilën aktori i njohur nuk mund të kalonte pa u vënë re, edhe sikur të donte, transmeton Telegrafi.

Për premierën e Londrës Brosnan ka zgjedhur një kostum rozë dhe ka dëshmuar që ajo ngjyrë nuk është e rezervuar vetëm për gjininë e bukur.

Në kostumin e qepur sipas masës, agjenti më i famshëm sekret në botë dukej shkëlqyeshëm dhe zgjedhjen e tij të modës e pranuan me kënaqësi edhe adhurueset e tij nga e gjithë bota.

/Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Tri shenjat e horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund të vitit

Tri shenjat e horoskopit që pritet të përjetojnë ndryshime të mëdha deri në fund të vitit

Astrologji
Pastron mirë dritaret, do t'i bëjë të shkëlqejnë: Nuk është as uthull, as sodë buke

Pastron mirë dritaret, do t'i bëjë të shkëlqejnë: Nuk është as uthull, as sodë buke

Bëje vet
Brusha e dhëmbëve preferohet të lahet mirë një herë në javë

Brusha e dhëmbëve preferohet të lahet mirë një herë në javë

Këshilla Lifestyle
Duke përdorur këta përbërës natyralë, bimët në shtëpinë tuaj do të rriten më shpejt

Duke përdorur këta përbërës natyralë, bimët në shtëpinë tuaj do të rriten më shpejt

Lule
Tri ngjyra do të dominojnë në vitin 2024 për mirëqenien në shtëpinë tuaj

Tri ngjyra do të dominojnë në vitin 2024 për mirëqenien në shtëpinë tuaj

Këshilla dhe ide
Pesë shenjat e horoskopit që kanë gjasa më të mira për t'u martuar në vitin 2024

Pesë shenjat e horoskopit që kanë gjasa më të mira për t'u martuar në vitin 2024

Astrologji
Kalo në kategori