LAJMI I FUNDIT:

Petr Cech rikthehet zyrtarisht në fushë për takimin e të rinjve të Chelseat ndaj atyre të Tottenhamit

Petr Cech rikthehet zyrtarisht në fushë për takimin e të rinjve të Chelseat ndaj atyre të Tottenhamit

Petr Cech edhe zyrtarisht është rikthyer nga pensionimi, duke u futur në portë për të rinjtë e Chelseat.

Reklama

Legjenda e The Blues kishte njoftuar sezone më parë pensionimin nga futbolli, sa ishte pjesë e Arsenalit.

Por, Frank Lampard vendosi që ta rikthente atë sërish në aksion, duke e bërë pjesë të skuadrës si portier i katërt.

Nga ora 20:00, të rinjtë e Chelseat do të takohen me ata të Tottenhamit, derisa Cech është në portë.

Portieri legjendar do të tregojë sonte aftësitë e tij, derisa është 38-vjeçar dhe është stërvitur vazhdimisht në Cobham. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Është e vështirë të kuptosh”, Mourinho ‘shfryn’ ndaj Renato Sanchesit

“Është e vështirë të kuptosh”, Mourinho ‘shfryn’ ndaj Renato Sanchesit

Serie A
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Tre shqiptarë në kërkim nga policia angleze, vodhën 300 mijë funte në shtëpinë e Sterlingut

Tre shqiptarë në kërkim nga policia angleze, vodhën 300 mijë funte në shtëpinë e Sterlingut

Ndërkombëtare
Zbulohet klauzola sekrete në kontratën e re të Xavit me Barcelonën

Zbulohet klauzola sekrete në kontratën e re të Xavit me Barcelonën

La Liga
Lajm i mirë për Real Madridin, Vinicius Jr dhe Arda Guler kthehen në stërvitje me grupin

Lajm i mirë për Real Madridin, Vinicius Jr dhe Arda Guler kthehen në stërvitje me grupin

La Liga
Zyrtare: Julian Nagelsmann emërohet trajner i Gjermanisë

Zyrtare: Julian Nagelsmann emërohet trajner i Gjermanisë

Përfaqësueset
Kalo në kategori