LAJMI I FUNDIT:

Pesë sulmuesit që ka tani në listë United, pas dështimit në Cody Gakpon

Pesë sulmuesit që ka tani në listë United, pas dështimit në Cody Gakpon

Manchester Unitedit iu dha një goditje mbrëmë, kur Liverpooli rrëmbeu nga dora e tyre lojtarin që kishin disa javë që po synon ta transferonin, Cody Gakpo.

Reklama

Ylli holandez dukej në rrugën e duhur për t’u bashkuar me Djajtë e Kuq nga PSV në janar.

Por, rivalët e tyre nga Anfield vepruan shpejt, duke arritur marrëveshje për një shumë afro 55 milionë euro.

Kështu, SunSport ka përpiluar një listë me pesë emra që mund t’i bashkohet Unitedit në janar”

Goncalo Ramos, 21 vjeç, Benfica

Goncalo Ramos dëshmoi se mund të mbushë këpucët e Cristiano Ronaldos

Joao Felix, 23 vjeç, Atletico Madrid

Joao Felix është një objektiv për një mori klubesh të Premier League

Youssoufa Moukoko, 18 vjeç, Borussia Dortmund

Kontrata e Youssoufa Moukoko me Borussia Dortmumd skadon në verë

Memphis Depay, 28 vjeç, Barcelona.

Memphis Depay u largua nga United në 2017, por a mund të jetë një rikthim në kartat?

Dusan Vlahovic, 22 vjeç, Juventus. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

Liga e Evropës
Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Liga e Evropës
Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Liga e Evropës
Trajneri i Sevillas, Mendilibar pas triumfit: Morëm trofeun, na dhanë medaljet – por nuk e besoj akoma

Trajneri i Sevillas, Mendilibar pas triumfit: Morëm trofeun, na dhanë medaljet – por nuk e besoj akoma

Liga e Evropës
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Moggi: Pronarët e Juventusit mund të shesin klubin

Moggi: Pronarët e Juventusit mund të shesin klubin

Serie A
Kalo në kategori