LAJMI I FUNDIT:

Përmes imazheve provokuese, Enca zbulon se kënga e saj e re publikohet të premten

Përmes imazheve provokuese, Enca zbulon se kënga e saj e re publikohet të premten
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca prej disa ditësh ka njoftuar fansat e saj se po ritkhehet në muzikë pas një pauze të gjatë.

Në disa postime në rrjetet sociale, ajo dha detaje duke zbuluar se kënga mban titullin “Albanian” dhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin, Muharrem Ahmeti.


Enca ndau disa foto të reja provokuese, ku shihet e veshur me një fustan me dekolte të hapur.

Foto: Enca/Instagram

Në mbishkrimin e postimit, ajo tha se këngë më e re nga ajo pritet të publikohet të premten, më 18 gusht.

Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia

“Albanian” – Të premten, në të gjitha platformat”, ka shkruar Enca.

Kujtojmë që projekti i fundit i Encës është ai solo “Suavele” që e lansoi në korrik të vitit 2021. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori