0Shares

Stafi i aeroplanit që po udhëtonte nga Los Angeles për në Londër, është dashur të ndajnë një çift të porsamartuar, që nisën një përleshje të dhunshme.

Meqenëse po shqetësonin të pranishmit, i mbyllën në pjesë krejtësisht të kundërta të fluturakes, derisa ndodheshin në dhjetë mijë metra lartësi, transmeton Telegrafi.

Ndalohen sapo aterojnë në aeroport

“Ajo kishte plagë në fytyrë dhe qafë, ndërsa as atij nuk i mungonin gërvishtjet”, ka thënë një udhëtare lidhur me rastin.

Në momentin që kanë ateruar, ata janë shoqëruar nga forcat e rendit, kurse nuk dihen motivet e zënkës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)