0Shares

Hip hop superylli, French Montana, ka shfaqur një nga performancat më të mira të viteve të fundit në ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV European Music Awards.

Hip hop ylli me origjinë marokene nga Maroku, ka kohë që ka publikuar projektin “Unforgettable” që u bë një hit.

Sidomos ishte vallëzimi karakteristik me fëmijët në Ugandë që e bëri të veçantë këtë projekt.

Dhe, të njëjtën performancë ai u mundua ta shfaqë ëshë në skenën e MTV Ema në Londër.

French Montana në hitin “Unforgettable” me vallëzimin unik. Ky klip u xhirua në Ugandë dhe ai dha donacion 100 mijë dollarë për fëmijët pjesëmarrës në klip.

Reperi u shfaq me një numër valltaresh duke pushtuar skenën teksa publiku i MTV EMA u ndez duke u impresionuar. Nuk ka munguar as reagimi i artistëve tjerë për këtë performancë të Frenchit.

French Montana ndryshe ka bashkëpunuar edhe me yjet shqiptare të muzikës.

(Foto: Getty Images)

Ai u shfaq edhe në klipin e Dafina Zeqirit, teksa lansoi edhe duet me Era Istrefin, “No I Love Yous”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)