LAJMI I FUNDIT:

“Përdridhej në stadium, kopjonte Rike Roçin”- Luana Vjollca i kundërpërgjigjet Bledi Manes?

“Përdridhej në stadium, kopjonte Rike Roçin”- Luana Vjollca i kundërpërgjigjet Bledi Manes?

Gazetari dhe ish-konkurrenti i Big Brother VIP Albania 2, Bled Mane, bëri një deklaratë të fortë pak ditë më parë.

Ai u shpreh se disa vajza të njohura tentuan të kopjojnë foton virale të Rike Roçit dhe të merrnin vëmendjen e mediave të huaja.

“Pashë tre vajza shqiptare që mundoheshin ta imitonin Riken por nuk tërhoqën vëmendjen e fotoreporterëve të huaj. Pashë Luana Vjollcën që përdridhej, Hygerta Sakon, atë kosovaren Murati që përdridhej dhe nuk tërhoqën vëmendje. Foto- reporterët janë lodhur nga silikoni dhe duan vetëm bio”, tha ai.


Foto: Screenshot/YouTube

Duket se një reagim në lidhje me këtë e ka bërë edhe Luana me anë të një mesazhi të ndarë në rrjete sociale.

Të gjitha lajmet nga Bledi Mane
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bledi Mane

“Një grua e fortë mund të heshtë kur njerëzit flasin pas shpine. Por kjo nuk do të thotë se ajo nuk e vëren”, nis shkrimi.

Foto: Screenshot/Instagram

Biondja vazhdoi: “Thjesht do të thotë se ajo zgjedh të mos e harxhojë energjinë e saj në budallaqe. Ka gjëra më të rëndësishme për të bërë”.

Bledi shquhet për ‘kunjat’ dhe këtë e bën shpesh për personazhet e famshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Policia e angazhuar për

Policia e angazhuar për "Sunny Hill", njofton për ri-orientim të trafikut gjatë katër ditëve sa mbahet festivali

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori