LAJMI I FUNDIT:

Pejë, vetura e policisë e parkuar në trotuar dhe pranë zebrave (Foto)

Pejë, vetura e policisë e parkuar në trotuar dhe pranë zebrave (Foto)

Janë bërë përditshmëri raportimet për parkimin e veturave zyrtare në vende të ndaluara.

Nuk janë vetëm zyrtarët e institucioneve qeveritare që bëjnë shkelje të rregullave të komunikacionit, por edhe ata që e kanë për obligim të përkujdesen për mbarvajtjen e komunikacionit, pjesëtarët e Policisë së Kosovës.

Një foto e dërguar nga një qytetar në adresë të emisionit “Zyra e ankesave” që transmetohet në RTV Dukagjini, tregon si një veturë e policisë është parkuar në trotuar dhe farë pranë zebrave.

Ky parkim i veturës nga policia, është bërë në qytetin e Pejës./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Lajme
Avokati serb: Vuçiqi po e mbron Radoiçiqin dhe dërgon mesazhe për prokurorin dhe ndërkombëtarët

Avokati serb: Vuçiqi po e mbron Radoiçiqin dhe dërgon mesazhe për prokurorin dhe ndërkombëtarët

Lajme
Dinari përfundon në Kushtetuese, juristët me mendime të ndryshme për gjasat pezullimit të rregullores së BQK-së

Dinari përfundon në Kushtetuese, juristët me mendime të ndryshme për gjasat pezullimit të rregullores së BQK-së

Lajme
Shala: Plani B i Serbisë, tentimi i nxitjes së konflikt të armatosur në Luginë të Preshevës

Shala: Plani B i Serbisë, tentimi i nxitjes së konflikt të armatosur në Luginë të Preshevës

Siguri

"Bëhet i gjallë” i kërkuari nga INTERPOL-i, Radoiçiq shfaqet në Kopaonik duke festuar ditëlindjen

Lajme
PDK në Prishtinë i reagon LVV-së: Bashkëqeverisja me LDK-në ka përfunduar, zyrtarët tanë janë dorëhequr nga ndërmarrjet publike

PDK në Prishtinë i reagon LVV-së: Bashkëqeverisja me LDK-në ka përfunduar, zyrtarët tanë janë dorëhequr nga ndërmarrjet publike

Prishtina
Kalo në kategori