0Shares

Ish-mesfushori i Tottenham Hotspur, Paulinho, i cili aktualisht është në radhët e Guangzhou Evergrande, rrezikon karrierën e tij për shkak të një skandali seksual.

Aktorja e njohur japoneze e filmave për të rritur, Tsukasa Aoi, ka pozuar me brazilianin dhe fotografinë e ka publikuar në një faqe që në Kinë është e ndaluar rreptësisht.

Shokohet Ronaldo, del në pah pagesa e tij prej 375 mijë dollarë për të tërhequr akuzat për përdhunim Shokohet Ronaldo, del në pah pagesa e tij prej 375 mijë dollarë për të tërhequr akuzat për përdhunim

Në fakt, lojtari e ka promovuar edhe bixhozin, edhe pornografinë, që janë të ndaluara në Kinë.

Poza e Paulinhos me yllin pornografik

Mediat kanë sulmuar menjëherë lojtarin, ndërsa klubi është distancuar nga veprimet e brazilianit, transmeton SS.

Agjentët e tij kanë deklaruar se Paulinho nuk e kishte idenë se po pozonte përkrah aktores së filmave pornografikë.

Paulinho e ka promovuar një kompani bixhozi, gjë që është e ndaluar në Kinë (CEN)

Nuk dihet se cili do të jetë vendimi për të ardhmen e futbollistit, i cili me gjasë do të largohet nga Kina. /SS/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)