LAJMI I FUNDIT:

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Vetëm pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri një veprim të papritur në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Fituesja e këtij edicioni, hoqi pothuajse të gjithë nga lista e personave që ndjek, duke mbajtur vetëm dy llogari.

Kjo gjë u vërejt vetëm së fundmi dhe pas përfundimit të spektaklit, që u finalizua me fitoren e saj të shtunën e kaluar.

Foto: Egla Ceno / Instagram

Egla, tani ndjek vetëm dy llogari në Instagram, njëra që është faqja e produksionit të Big Brother VIP Albania dhe tjetra një ‘fan-page’ i saj.

Nuk dihet pse Egla vendosi që papritur të largojë të gjithë nga Instagrami.

Foto: Egla Ceno / Top Channel

Aktorja u shpall fituese e edicionit të tretë të BBVA-s, pas një rrugëtimi të gjatë brenda dhe një konkurrence të ashpër. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori