Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi, ka filluar me publikimin e projekteve “6 copë jetë”. 

Gjatë ditës së sotme (e martë), ai ka lansuar këngën e tretë të titulluar “I thashë të dua”.

Edhe ky projekt i tij vjen i finalizuar me videoklip, teksa për tekstin dhe muzikën janë përkujdesur Fisi dhe Doni.

Gjithashtu, Prygo nga (RoyalMusicGroup) e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës së re të Bleros.

Kjo këngë e kantautorit shqiptar pason pas “6 copë jetë” dhe “Thuaj” në bashkëpunim me këngëtaren Eugena.

Blero dhe Eugena sjellin video projektin "Thuaj" Blero dhe Eugena sjellin video projektin "Thuaj"

Theksojmë se projekti i fundit i Bleros pritet të publikohet më 19 korrik, pikërisht në ditëlindjen e 41-të të këngëtarit. /Telegrafi/