LAJMI I FUNDIT:

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Diola Dosti dhe Erolld Belegu, një çift tejet i komentuar në shtypin rozë, vazhdojnë të befasojnë ndjekësit e tyre në Instagram me eksplorimet e vendeve të shumta të botës.

Pas pushimeve në Maldive, dy javë më parë, dyshja kanë vizituar qytetin e bukur të Ulqinit.

Këtë e bënë të ditur ata të dy, përmes postimeve të shumta në Instagram, duke ndarë pamje të destinacionit që ata zgjodhën.


Foto: Erolld Belegu / Instagram

Prej kur bënë publike lidhjen e tyre, Diola dhe Erolldi kanë qenë tejet të komentuar, madje kanë ndarë shpesh pastime të pushimeve të tyre luksoze; vetëm dy javë më parë ata qenë në Maldive.

Tani, pas kthimit nga Maldive, dyshja kanë shkëmbyer plazhet tropikale me bregun e mahnitshëm të Ulqinit. /Telegrafi/

Foto: Diola Dosti / Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori