LAJMI I FUNDIT:

Pas ndarjes nga Joe Jonas, Sophie Turner zyrtarizon lidhjen e re

Pas ndarjes nga Joe Jonas, Sophie Turner zyrtarizon lidhjen e re
Foto: Getty Images

Sophie Turner duket se ka zyrtarizuar lidhjen e re me të dashurin e saj, Peregrine Pearson, në mes të divorcit nga Joe Jonas.

Ylli i “Game of Thrones” ka postuar një seri fotosh në Instagram me aristokratin britanik nga një udhëtim me miqtë.


Fotoja e parë tregoi Turner, 27 vjeçare dhe Pearson, 29 vjeç, të ulur pranë njëri-tjetrit në një ashensor skish së bashku me Amadea Kimmins dhe bashkëpunëtorin ligjor, Rupert Gorst.

Foto: Screenshot/Instagram

Në selfie, Pearson shikoi larg nga kamera, ndërsa e dashura e tij dhe Kimmins i dhanë secili nga një gisht të mesit kamerës dhe Gorst buzëqeshi.

Të gjitha lajmet nga Sophie Turner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sophie Turner

Një tjetër foto tregonte Turnerin duke qëndruar pranë të dashurit të saj, ndërsa ata pozuan pranë dy miqve të tyre në majë të një mali.

Partneri dukej se ishte me humor të mirë, por Turner e fshehu plotësisht fytyrën e saj pas një maske të madhe skijimi, syzeve dhe pallton dimërore.

Turner dhe Pearson u fotografuan për herë të fundit duke u strukur së bashku në një shëtitje në Londër më 17 janar.

Pavarësisht daljeve të tyre të mëparshme, ajo nuk kishte ndarë asnjë fotografi të tij në rrjete sociale.

E nominuara për ‘Emy fillimisht ndezi thashethemet për romancë me trashëgimtarin e 4-të Viscount Coëdray në tetor 2023, kur ata u fotografuan duke u puthur në Paris. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Magazina

"Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno", Roza Lati sqaron deklaratën

Magazina
Kalo në kategori