Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Labinot Gashi (i njohur si G4shi), është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Në llogarinë e tij personale në Instagram numëron mbi një milion ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të llojllojshme.

Të gjitha lajmet nga G4shi Të gjitha lajmet nga G4shi

Këngëtari shqiptar të martën kishte shtuar një tatuazh të ri në pjesën e barkut me mbishkrimin ‘Kosovo’, ndërsa tani ai në rrjetet sociale po ashtu tregon se ka realizuar edhe një tatuazh të ri, fytyrën e DJ të njohur francez, Dj Snake.

(G4shi shton tatuazh të ri, foto:InstaStory)

G4shi javën e kaluar ka lansuar këngën e re latine “Wink Emoji”, klipin e të cilës e kishte bërë në Kolumbi.

Ai do jetë i pranishëm edhe në festivalin “Sunny Hill”, të organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa. /Telegrafi/