LAJMI I FUNDIT:

Pas akuzave për abuzim dhe keqtrajtim, rishfaqen video nga e kaluara ku Russell Brand bën shaka për përdhunimin

Pas akuzave për abuzim dhe keqtrajtim, rishfaqen video nga e kaluara ku Russell Brand bën shaka për përdhunimin
(Foto: Screenshot/MailOnline)

Pasi ai u akuzua për përdhunimin dhe abuzimin e disa grave, është shfaqur një video e vjetër e Russell Brand, ku ai bën shaka në lidhje me përdhunimin në një performancë me Richard Herring.

Reklama

Komiku gjithashtu ishte tallur me grekët e lashtë që kishin marrëdhënie intime me fëmijët në podcastin Herring’s Leicester Square Theatre në vitin 2013.

Pesë femra e kanë akuzuar aktorin për përdhunim dhe abuzim seksual në një hetim të përbashkët të The Times, Sunday Times dhe Channel 4 Dispatches. Brand i ka mohuar të gjitha akuzat ndaj tij.

Xhirimi, i cili tani besohet se është fshirë nga YouTube dhe Soundcloud, tregon 48-vjeçarin duke folur me komikun tjetër anglez, Richard Herring.

Rikthehet në fokus deklarata e Katy Perry para shumë vitesh që konsiderohet si paralajmërim për Russell Brand
Lexo po ashtu Rikthehet në fokus deklarata e Katy Perry para shumë vitesh që konsiderohet si paralajmërim për Russell Brand

Në shakatë e atëhershme lidhur me përdhunimin, publikun qesh gjatë gjithë kohës, duke qenë se ishin inskenime humori, porse pas akuzave, fansat i kanë rishfaqur ato video në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Magazina
Kalo në kategori