LAJMI I FUNDIT:

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez zotëron modelin e parë special në botë të makinave Smart

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez zotëron modelin e parë special në botë të makinave Smart

Georgina Rodriguez ishte personi i parë në Spanjë dhe një nga njerëzit e parë në botë që zotëroi SUV-in e ri Smart #1, pohojnë raportimet.

Reklama

Motori plotësisht elektrik thuhet të jetë i pari nga vetëm 1000 njësi në Evropë.

Pavarësisht koleksionit të makinave luksoze të Georgina dhe partnerit Cristiano Ronaldo, makina Smart #1 kushton vetëm 41,200 funte (47 mijë euro).

Foto: Getty

Georgina ishte personi i parë në Spanjë që mori automjetin, sipas Mundo Deportivo, shkruan The Sun.

29-vjeçarja tregoi makinën në serialin e saj në Netflix “I am Georgina”. Në episodin e pestë të serisë së dytë të dokumentarit të saj , Georgina lejon një nga shoqet e saj të drejtoi timonin.

Foto: Smart

Por ato fillimisht kanë probleme me ndezjen e makinës pasi Georgina harron se e ka lënë makinën elektrike në ngarkim.

Më pas gjatë programit shfaqen pamje të makinës së bashku me motrën e Georgina, Ivana.

Makina e re dhe fantastike Smart e Georgina ka një distancë prej 273 miljesh dhe Mundo Deportivo thotë se modeles dhe influencueses spanjoll i pëlqen shkathtësia dhe dizajni i saj.

Foto: Smart

Motori me katër ulëse pretendohet të ketë ndriçim LED me 64 ngjyra të ndryshme.

Georgina e shtyn Ronaldon të largohet nga Arabia Saudite
Lexo po ashtu Georgina e shtyn Ronaldon të largohet nga Arabia Saudite

Georgina thuhet se ka një model të kufizuar, por makina ka gjithashtu një model luksoz ‘Premium’, një model ‘Comfort Pro+’ dhe një gamë sportive ‘BRABUS’.

Në dokumentarin e saj, Georgina u pa në makinë ndërsa ishte në Spanjë.

Foto: Getty

Por ajo aktualisht jeton në Arabinë Saudite me Ronaldon dhe fëmijët e tyre pas transferimit të partnerit të saj nga Manchester United në Al-Nassr gjatë dhjetorit.

Megjithatë, raportimet e fundit thonë se Ronaldo është tashmë i hapur për t’u larguar nga klubi dhe Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë atij një rol ambasador në Bernabeu. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori