LAJMI I FUNDIT:

Para dhe pas – si dukej banorja më e re e BBVK, Kaderi në kohën kur ishte shpallur “Miss Prizreni”

Para dhe pas – si dukej banorja më e re e BBVK, Kaderi në kohën kur ishte shpallur “Miss Prizreni”

Kader Kicaj shkëlqeu dje (e premte) me hyrjen e saj në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova 2”.

Modele me profesion dhe fituese e titullit “Miss Prizreni” në vitin 2016, Kader u shfaq e vendosur për të sjellë një frymë të re në lojë, duke premtuar “trazira” që të gjithë i presin me padurim.


Ndërsa hapi për herë të parë derën e shtëpisë së famshme, Kader bëri një deklaratë të guximshme për të bërë “hallakamë”, duke lënë të kuptohet që jo vetëm do të jetë një konkurrente e fortë, por edhe që do të ngjallë debat dhe ndoshta edhe konflikt.

Në moshën 25-vjeçare, Kader tregon se ka mjaftueshëm eksperiencë dhe vetëbesim për të bërë ndikim.

"Je grua e martuar, por je shumë e bukur", Bledi Mane befason me komplimentin drejtuar Monika Salihut
Lexo po ashtu "Je grua e martuar, por je shumë e bukur", Bledi Mane befason me komplimentin drejtuar Monika Salihut

Titulli i “Miss Prizrenit” është dëshmi e bukurisë së saj, por sfidat që vijnë do të provojnë aftësitë e saj strategjike, emocionale dhe sociale në kushtet unike të shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova 2”.

Kader (Foto:Kader Kicaj/Instagram)

E teksa publiku po njihet tashmë më personalisht me të brenda shtëpisë, në anën tjetër në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë fotografi që tregojnë se si dukej modelja në kohën kur ishte shpallur “miss”.

Dhjetë vite përpjekje për t'u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës: IVF-in e fundit e bëri dy javë para se të futem në BBVK
Lexo po ashtu Dhjetë vite përpjekje për t'u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës: IVF-in e fundit e bëri dy javë para se të futem në BBVK

Me kalimin e viteve, vërehet që bukuroshja ka pësuar mjaft ndryshime dhe ka shkuar sa vjen e bëhet më e bukur.

Kader Kicaj – “Miss Prizreni 2016” (Foto: 1 KL)

Ndërsa Kader fillon të përshtatet me jetën e re brenda shtëpisë, fansat mbeten të ngazëllyer për të parë se si do të zhvillohen interaksionet e saj me të tjerët dhe cilat zgjedhje do të bëjë për të avancuar në lojë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

Magazina
Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Shqipja e ashpër në debat me Albën: Të gjithë këtu brenda të kanë pasuar si top

Magazina
“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

Magazina
Kalo në kategori