LAJMI I FUNDIT:

“Je grua e martuar, por je shumë e bukur”, Bledi Mane befason me komplimentin drejtuar Monika Salihut

“Je grua e martuar, por je shumë e bukur”, Bledi Mane befason me komplimentin drejtuar Monika Salihut
Reklama

Këngëtarja Monika Salihu ka dhënë versionin e saj për ngjarjet që ndodhën gjatë një përplasjeje të tensionuar midis Metit dhe Blerandos brenda shtëpisë.

Si dëshmitare e ngjarjes nga distanca, ajo ndodhej në hapësirën e tualetit në kohën kur situata mori kthesa të papritura.


Në një rrëfim të pastër dhe të qartë, Monika ka theksuar se nuk e ka pëlqyer sjelljen e Blerandos dhe veçanërisht mënyrën se si ai ka rritur tonin e zërit gjatë diskutimit.

Nga mospagesa për marrëdhënie e deri te kërcënimi për djegie me acid në fytyrë, rikthehet në vëmendje afera e Edona James me Stefan Effenberg
Lexo po ashtu Nga mospagesa për marrëdhënie e deri te kërcënimi për djegie me acid në fytyrë, rikthehet në vëmendje afera e Edona James me Stefan Effenberg

Sipas saj, komunikimi i tillë nuk është as konstruktiv dhe as i përshtatshëm në një mjedis si Big Brother, ku çdo moment dhe reagim janë nën vëzhgim të vazhdueshëm.

Pavarësisht të pasurit të opinionit kritik ndaj Blerandos, Monika ka marrë një kompliment të papritur nga opinionisti i njohur Bledi Mane, i cili shpesh ka qenë i ashpër në vlerësimet e tij.

Kësaj radhe, ai zgjodhi një qasje më pozitive ndaj Monikës, duke e vlerësuar jo vetëm për qëndrimin e saj në situatën e tensionuar, por edhe për pamjen e saj.

Dhjetë vite përpjekje për t'u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës: IVF-in e fundit e bëri dy javë para se të futem në BBVK
Lexo po ashtu Dhjetë vite përpjekje për t'u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës: IVF-in e fundit e bëri dy javë para se të futem në BBVK

“Je grua e martuar, por je shumë e bukur”, iu drejtua Mane-Monikës, duke sjellë një moment të lehtë dhe të këndshëm në diskutimin që përndryshe mbante një natyrë më serioze. Kjo shprehje ka treguar një anë më të butë dhe më të menduar të opinionistit që zakonisht njihet për qëndrimet e tij të forta.

Ndërsa BBVK vazhdon të sjellë debate dhe përplasje mes banorëve, ky ndërhyrje e Manes dhe qëndrimi i Monikës ndaj asaj që ndodhi në shtëpi, tregon se diskutimet mund të kenë gjithashtu momente reflektimi dhe respekti të ndërsjelltë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Magazina
Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Magazina
Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori