LAJMI I FUNDIT:

Pamje horror: Shpërndarësit e drogës në Filipine vriten në mes të rrugës (Foto +18)

Pamje horror: Shpërndarësit e drogës në Filipine vriten në mes të rrugës (Foto +18)

Rreth 300 persona janë vrarë nga oficerët e policisë pas urdhrit të ri të marrë nga Presidenti i ri Filipineve, Rodrigo Duterte, i cili e ka bërë prioritet të synimeve të tij luftën ndaj dilerëve të drogës.

Të shtrirë në mes të rrugës, këta janë trupat e pajetë të të rinjve në Filipine, që merren me tregtinë e drogës:


horror1

horror2
horror3
horror4
horror5
horror7
horror6
horror8
horror9
horror92
horror93
gorror91

Në trend Botë

Më shumë
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Evropa
Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Amerika
Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Azia
Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Evropa
‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

Kroacia
Kalo në kategori