LAJMI I FUNDIT:

Pagoi dy vende parkingu për Ferrarin e tij, dënohet me 100 euro (Foto)

Pagoi dy vende parkingu për Ferrarin e tij, dënohet me 100 euro (Foto)

Kevin McWhinney nga Antrimi i Irlandës, është dënuar me 100 euro pasi e kishte parkuar makinën Ferrari në dy hapësira.

Por, ai ka treguar tiketat se pagoi për të dy parkingjet, që makina e 160 mijë eurove të jetë e sigurt në mes dhe të mos gërvishtet, transmeton Telegrafi.

“E kam veturë të preferuar dhe nuk dua të pësojë ndonjë dëmtim. Nuk e kam problem të paguaj parkingun më shtrenjtë”, ka thënë McWhinney lidhur me rastin.

Megjithëse është dënuar me parkim të palejuar, kjo masë pritet t’i largohet sepse ka dëshmi se ka kryer pagesat. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Mercedes po ndryshon dizajnin - shikoni se si do të duket modeli i ri

Mercedes po ndryshon dizajnin - shikoni se si do të duket modeli i ri

Koncepte
Mercedes lançon klasin e ri C

Mercedes lançon klasin e ri C

Auto
Fillon shitja e Golfit të ri, ja çfarë ofron

Fillon shitja e Golfit të ri, ja çfarë ofron

Auto
Çmimet e veturave elektrike të përdorura po bien në Gjermani - blerësi tani mund të bëjë pazare të mira

Çmimet e veturave elektrike të përdorura po bien në Gjermani - blerësi tani mund të bëjë pazare të mira

Auto
Po vijnë semaforët me një ngjyrë tjetër, me ndihmën e inteligjencës artificiale shkencëtarët zbulojnë metodën si të reduktojnë bllokimet dhe konsumin e karburantit

Po vijnë semaforët me një ngjyrë tjetër, me ndihmën e inteligjencës artificiale shkencëtarët zbulojnë metodën si të reduktojnë bllokimet dhe konsumin e karburantit

Auto
Pse disa vende lëvizin me veturë në të majtë dhe të tjerët në anën e djathtë të rrugës?

Pse disa vende lëvizin me veturë në të majtë dhe të tjerët në anën e djathtë të rrugës?

Auto
Kalo në kategori