LAJMI I FUNDIT:

Owen: United do të kishte më shumë gola nga Rashfordi se nga Ibra

Owen: United do të kishte më shumë gola nga Rashfordi se nga Ibra

Manchester United do të shënonte më shumë gola me Rashfordin se sa me Ibrahimovicin, ka deklaruar Micheal Owen.

Reklama

Dikur ylli i Liverpoolit është shprehur për talentin anglez, që thotë se do t’i sillte Unitedit më shumë gola Djajve.

Rashford shënoi golin vendimtar në fitoren minimale ndaj Celta Vigos.

Lajmet e fundit nga Manchester United
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga Manchester United

“Mendjo se nëse pyesni bashklojtarët e tij, atëherë ata do të preferonin që të luanin me Rashfordin në sulm”.

“Ai thjesht u jep atyre më shumë opsione. Zlatan do ët shënonte më pak gola se Rashford nëse ata do të startonin bashkë secilën javë. Por, men doj se ekipi do të shënonte më shumë me Rashfordin edhe nëse ai do të ishte i vetmuar në sulm”.

“Fakti më i mirë është se ai do të qëndrojë te United”, deklaroi Owen. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Liga e Kampionëve
Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Ndërkombëtare
Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

La Liga
Kalo në kategori