LAJMI I FUNDIT:

Orlando Bloom rikujton periudhën e vështirë jetësore: Më thanë se mund të mos ecja më kurrë

Orlando Bloom rikujton periudhën e vështirë jetësore: Më thanë se mund të mos ecja më kurrë
(Foto: Self.com)

Aktori Orlando Bloom ka folur hapur për një periudhë të vështirë në jetën e tij.

“Kur isha 19 vjeç, rashë nga kati i tretë dhe theva shpinën. Pata shumë fat që mbijetova, palca kurrizore ishte e paprekur. Megjithatë, pas aksidentit, mjekët më thanë se mund të mos ecja më kurrë”, ka rrëfyer ai.


Për shkak të lëndimit, ai duhej t’i nënshtrohej një operacioni në shtyllën kurrizore dhe shërimi ishte i gjatë.

View this post on Instagram

A post shared by UNICEF (@unicef)

“Muajt pas aksidentit ishin jashtëzakonisht të vështirë. Unë kam qenë gjithmonë fizikisht aktiv dhe papritmas më është dashur të pushoj. Dhimbja ishte e padurueshme”, ka vazhduar aktori.

Më herët në profilin e tij në Instagram, ai ka postuar një foto duke ecur me biçikletë pas aksidentit të ndodhur në vitin 1998.

Periudhën e vështirë, Bloom e kishte kujtuar edhe më herët përmes një fotografie të publikuar në Instagram, në të cilën shfaqej në biçikletë pas aksidentit të ndodhur në vitin 1998.

“Shmanga vdekjen dhe paralizën. Çdo ditë u jam falënderues gjymtyrëve që më lejojnë të kaloj kufijtë e mi dhe të jetoj në skaj (edhe pse po e bëj më me kujdes tani)”, kishte shkruar asokohe. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Çiljeta zbulon se çfarë do të bënte me 100 mijë euro: Kam një detyrim ndaj djalit, pasi i shpenzova kursimet për kurimin e mamit

Çiljeta zbulon se çfarë do të bënte me 100 mijë euro: Kam një detyrim ndaj djalit, pasi i shpenzova kursimet për kurimin e mamit

Magazina
Këngëtarja me prejardhje shqiptare nderohet nga qyteti i New York-ut

Këngëtarja me prejardhje shqiptare nderohet nga qyteti i New York-ut

Magazina
Kalo në kategori