Është padyshim një prej modeleve më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare.

Dhe, Oriola Marashi edhe një herë arriti të jetë në qendër të vëmendjes me fotosesionin e radhës që ndau me ndjekësit në Instagram.

Modelja e njohur nga Shqipëria shihet e veshur në një fustan të gjatë elegant ngjyrë gri, i cili ia theksonte dekoltenë dhe këmbët joshëse.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Oriola kompletoi dukjen e saj atraktive me taka të larta, flokët në formë valëzimi dhe grim të theksuar.

Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi

Fotosesioni i ri i modeljes mori komente dhe pëlqime të shumta nga ana e fansave të saj e që janë të shumtë në numër, duke qenë se vetëm në Instagram ajo numëron mbi 600 mijë ndjekës.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërkohë, Oriola mbetet e angazhuar si imazh i markave të ndryshme si në vend ashtu edhe jashtë Shqipërisë. /Telegrafi/