LAJMI I FUNDIT:

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Në fundjavë do të rinisin garat e pjesës së dytë të edicionit, me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës.

Komisioni i Garave tashmë ka caktuar orarin e këtyre dueleve, ku katër ndeshje zhvillohen të shtunën dhe katër të dielën.


Kupa e Kosovës – 1/8 e finales

E shtunë, 04.02.2023, ora 13:00
Liria – Llapi
Feronikeli ‘74 – Trepça ‘89
Ballkani – A&N
Flamurtari – Vushtrria

e diel, 05.02.2023, ora 13:00
Gjilani – Vjosa
Behari – Prizreni
Malisheva – Fushë Kosova
Prishtina – Dukagjini

Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Ndërkombëtare
Hummels shpërthen keq ndaj trajnerit të Dortmundit para finales me Real Madridin

Hummels shpërthen keq ndaj trajnerit të Dortmundit para finales me Real Madridin

Liga e Kampionëve
Kyle Walker shpjegon pse futbollistët mbulojnë gojën ndërsa flasin mes vete

Kyle Walker shpjegon pse futbollistët mbulojnë gojën ndërsa flasin mes vete

Premier League
Girona kërkon të përforcohet për Ligën e Kampionëve, kërkon lojtarin e larguar nga Liverpool

Girona kërkon të përforcohet për Ligën e Kampionëve, kërkon lojtarin e larguar nga Liverpool

La Liga
Hansi Flick 'i beson' yllit 21-vjeçar të Barcelonës më shumë se Gavit

Hansi Flick 'i beson' yllit 21-vjeçar të Barcelonës më shumë se Gavit

La Liga
Flick e ndalon Barcelonën të shesë një lojtar pavarësisht ofertës 50 milionëshe

Flick e ndalon Barcelonën të shesë një lojtar pavarësisht ofertës 50 milionëshe

La Liga
Kalo në kategori