LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari thotë se ka dy gjëra të përbashkëta me Donald Trump (Foto)

Olta Gixhari thotë se ka dy gjëra të përbashkëta me Donald Trump (Foto)

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka ditur gjithmonë të tërheqë audiencën përmes postimeve të saj në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në Facebook dhe Instagram, gjersa numëron me mijëra ndjekës në to.


Së fundmi, aktorja ka publikuar një fotografi ku është shfaqur para një pasqyre, teksa në mbishkrimin e fotos ka shkruar diçka shumë interesante.

Olta Gixhari, kaq atraktive duket kur ngritet nga shtrati (Foto)
Lexo po ashtu Olta Gixhari, kaq atraktive duket kur ngritet nga shtrati (Foto)

“Unë dhe Donald Trump pëlqejmë pasqyrat, jemi edhe biondë”, kanë qenë fjalët e saj.

Me këtë gjë Gixhari tregon se ka dy gjëra të njëjta me presidentin amerikan, teksa shumë njerëz në botë nuk duan të kenë asgjë të përbashkët me këtë të fundit. /Telegrafi/

Une dhe Donald Trump pelqejme pasqyrat,jemi dhe bionde

A photo posted by Olta Gixhari (@oltagixhari) on Nov 25, 2016 at 6:31am PST

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori