LAJMI I FUNDIT:

Oficerët menduan se po i përgjigjeshin thirrjes për ndihmë të një personi, por iu doli një dhi e mërzitur

Oficerët menduan se po i përgjigjeshin thirrjes për ndihmë të një personi, por iu doli një dhi e mërzitur

Oficerët e policisë në Oklahoma menduan se po i përgjigjeshin një personi në ndihmë në fillim të kësaj jave, por zbuluan se në fakt ishte një dhi e trishtuar.

Reklama

Departamenti i Policisë Enid ndau pamjet nga kamerat e trupit të dy oficerëve në aksion që tregonte David Sneed dhe Neal Storey duke iu përgjigjur për atë që ata menduan se ishte një person që bërtiste për ndihmë, transmeton Telegrafi.

Oficeri Sneed tha se po dëgjonte një thirrje të veçantë për ndihmë. Por derisa ai u afrua, oficerët zbuluan se nuk ishte një njeri, por thjesht një dhi shumë e mërzitur.

Oficerët ia plasën së qeshurës kur e panë se kush qëndronte prapa ‘vajtimeve’.

Një fermer ua shpjegoi oficerëve se dhia ishte e mërzitur sepse ishte ndarë nga prej miqve të saj. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Fun
Kjo grua theu rekordin botëror - ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Kjo grua theu rekordin botëror - ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Interesante
Kalo në kategori