Kur temperaturat e larta po karakterizojnë përditshmërinë tonë në këtë periudhë, nuk ka se si mendja të mos shkojë vetëm te freskia që sjell bregdeti. Freskia e bregdetit dhe flladi i zhytjes në ujë ka më shumë kuptim kur mikpritja është në nivel dhe shërbimi profesional!

Pikërisht për këto, kombinimi i detit me shërbimin profesional, ambientin elegant dhe super ofertat e Max Travel është e duhura për ju.

Me synimin për të ofruar gjithmonë më të mirën me çmimin më të volitshëm, Max Travel përmes emisionit Sefa n’Max çdo javë po ju përcjell ofertat më të mira, me çmime speciale për hotele të caktuara por nuk mbaron me kaq përmes Sefa n’Max ju do të shihni edhe atraksione të shumta për vende të ndryshme në Turqi.

Fun & Sun Family Life Side, adresa e vetme e luksit, komoditetit dhe pushimeve të këndshme, tani në ofertë shumë speciale në Max Travel nga 678€ për person, tani vetëm për 499€ për person, nisja me 26 Gusht 2022.

Fun & Sun Family Life Side është një qendër pushimi me konceptin e saj Ultra All Inclusive, me plazhin e tij privat që hapet në ujërat blu të Mesdheut, mjedisin e tij të qetë, një kopsht të gjelbër me pemë, një pishinë me rrëshqitje uji, dhoma komode, ushqime të shijshme dhe pije cilësore.

Në Fun & Sun Family Life Side do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat standarde deri tek dhomat e veçanta familjare dhe shumë të tjera, të gjitha të pajisura me gjërat thelbësore për komoditetin tuaj.

Ushqime të ndryshme e të shijshme nga kuzhina tradicionale turke dhe ajo botërore do të gjeni në Fun & Sun Family Life Side, hoteli posedon restaurante të ndryshme ku ofrojnë shërbime në konceptin bufe e hapur, por nuk mungojnë edhe restaurantet A’la Carte me menu të pasur nga kuzhina botërore.

Gjatë ditës, mysafirët e FUN&SUN FAMILY Life mund të marrin pjesë në një shumëllojshmëri të gjerë të aktiviteteve të kohës së lirë dhe argëtuese dhe të shijojnë ngjarje të shumta live. Edhe për fëmijët hoteli posedon pjesë të veçanta ku organizohen aktivitete të ndryshme gjatë tërë ditës.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezantojnë ofertat dhe shumë gjëra të tjera.