Reperi i njohur, Nushi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që këtë herë do të jetë solo.

Kështu bëri të ditur reperi përmes një postimi në Instagram, ku edhe paralajmëroj këngë e re, duke zbuluar datën e publikimit dhe titullin e këngës.

Projekti “E urrrej” do të vizuelizohet edhe me klip, ndërsa pritet të lansohet në kanalin YouTube me gjashtë dhjetor.

Foto: Nushi/Instagra

“E urrej. Me 06.12.2021 në ora 18:00”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e potimit.

Kujtojmë që projektit i fundit I Nushit, ishte kënga “Deri dje”, që erdhi në bashkëpunim me Bardhin.

View this post on Instagram

A post shared by Nushi (@nushi.official)

Se çfarë ka përgatitur këtë herë për fansat e tij reperi mbetet të shihet. /Telegrafi/

Reklama