LAJMI I FUNDIT:

Nuk ndryshuan përgjatë një dekade – 15 të famshmit që duken njëlloj si 10 vite më parë

Nuk ndryshuan përgjatë një dekade – 15 të famshmit që duken njëlloj si 10 vite më parë
5. Will Smith

Sfida “10 Years Challenge” që u bë shumë virale para disa javësh, bëri që shumë prej nesh të ktheheshim në atë se si dukeshim një dekadë më parë.

Ndërsa disa prej nesh vunë re disa rrudha të reja në qoshet e syve tanë në krahasim me fotot më të vjetra, të tjerëve duket se u ka ndodhur e kundërta.


Dhjetë aktorët më të mëdhenj të Hollywoodit të cilët i kanë mbushur 100 vjet
Lexo po ashtu Dhjetë aktorët më të mëdhenj të Hollywoodit të cilët i kanë mbushur 100 vjet

Yjet që gjithashtu iu nënshtruan kësaj sfide, kanë pësuar ndryshime me kalimin e viteve, megjithatë ka edhe nga ata për të cilët ne mendojmë se “u ka ndaluar ora”.

Bright Side ka shqyrtuar se si këta 15 të famshëm dukeshin 10 vjet më parë, dhe ne pyesim veten se çfarë i ndihmon ata të mashtrojnë procesin e plakjes dhe të duken saktësisht të njëjtë për dekada të tëra. /Telegrafi/

1. Pharrell Williams

2. Salma Hayek

3. Debra Messing

4. Penélope Cruz

5. Will Smith

6. Eva Longoria

7. Naomi Campbell

8. Hugh Jackman

9. Julianne Moore

10. Julia Roberts

11. Christina Ricci

12. Demi Moore

13. Jennifer Lopez

14. Matthew McConaughey

15. Jennifer Love Hewitt

 

Në trend Magazina

Më shumë
Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Magazina

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina

"Gabim, stop, stop, stop", një kanaçe u hodh drejt Alketa Vejsiut gjatë X Factorit - reagimi i saj ishte i menjëhershëm

Magazina
Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Magazina
“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Magazina
Kalo në kategori