LAJMI I FUNDIT:

“Nuk dua të flas për atë pjesë hiç”, reagimi i Bleros kur pyetet për ndarjen nga e dashura e tij e re

“Nuk dua të flas për atë pjesë hiç”, reagimi i Bleros kur pyetet për ndarjen nga e dashura e tij e re

Artisti i njohur shqiptar, Blero Muharremi, i ka dhënë fund të gjitha dilemave.

Në një intervistë të re, ai ka folur për takimin pas dy vitesh me ish-partneren e tij, Afrona Dika dhe se si erdhi deri te pajtimi me të.

Këngëtari i njohur tha fillimisht që ka folur me të jashtë kamerave dhe në vazhdimësi i ka propozuar që të realizojnë një intervistë, meqë është komentuar tejet shumë ndarja e tyre.


Foto: Screenshot/YouTube

Veç tjerash, artisti u pyet edhe për romancën e re, të cilës i dha fund pak muaj më parë.

Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti - edhe burrat qajnë
Lexo po ashtu Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti - edhe burrat qajnë

I njëjti theksoi se nuk dëshiron që të flasë rreth saj dhe se momentalisht është në rregull.

Foto: Arkiv

“Jam në rregull për gjithçka. Nuk kisha pasur dëshirë të flas për atë pjesë hiç”, u shpreh ai.

Pritet të shihet nëse do të ketë një ribashkim tani në mes të Afronës dhe Bleros, meqë gjërat janë qartësuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Policia e angazhuar për

Policia e angazhuar për "Sunny Hill", njofton për ri-orientim të trafikut gjatë katër ditëve sa mbahet festivali

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori