LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Reims 0-0 PSG: Vlerësimi për Zenelin dhe të tjerët

Notat e lojtarëve, Reims 0-0 PSG: Vlerësimi për Zenelin dhe të tjerët

Reims dhe PSG kanë ndarë pikët pas barazimit 0-0 në kuadër të javës së dhjetë në Ligue 1.

Reklama

Edhe pse të dy skuadrat kishin raste, në fund rrjetat heshtën.

Arbër Zeneli luajti 79 minuta në këtë takim dhe u vlerësua me notën 7.2, prej më të mirëve në ekipin e tij.

Lojtari më i mirë në fushë ishte Gio Donnarumma me notën 7.9.

Dështim i këtij takimi ishte Sergio Ramos që mori karton të kuq, me notën 6.1.

Notat e lojtarëve të Reims dhe PSG

/Telegrafi/