LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Manchester United ka shënuar fitore ndaj Chelseat me rezultat 4-1 në kuadër të javës së 37-të të Ligës Premier.

Reklama

Casemiro, Anthony Martial, Bruno Fernandes dhe Marcus Rashford ishin lojtarët që shënuan në këtë fitore.

Më të mirët në ndeshje ishin Bruno dhe Casemiro me notën 7.7.

Paraqitje të mirë kishin edhe Jadon Sancho (7.4) dhe David de Gea (7.3).

Në i dobëti në fushë ishte Wesley Fofanan me notën 5.1.

Notat e lojtarëve të Man Utd dhe Chelsea

/Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Efekti Messi – Inter Miami me rritje marramendëse të çmimit të biletës për ndeshjen e njëjtë pas transferimit të argjentinasit

Efekti Messi – Inter Miami me rritje marramendëse të çmimit të biletës për ndeshjen e njëjtë pas transferimit të argjentinasit

Ligat tjera
Neymar i gatshëm të ulë pagën për t’iu bashkuar Barcelonës

Neymar i gatshëm të ulë pagën për t’iu bashkuar Barcelonës

La Liga
Barcelona lëshon komunikatë zyrtare për rastin e Lionel Messit

Barcelona lëshon komunikatë zyrtare për rastin e Lionel Messit

La Liga
Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Ligat tjera
Katër klubet e mëdha angleze duan transferimin e mesfushorit Nicolo Barella

Katër klubet e mëdha angleze duan transferimin e mesfushorit Nicolo Barella

Premier League
Dihet se kur Leo Messi mund të bëjë  debutimin e tij për Inter Miami - çmimet e biletave kanë fluturuar në qiell

Dihet se kur Leo Messi mund të bëjë debutimin e tij për Inter Miami - çmimet e biletave kanë fluturuar në qiell

Ligat tjera
Kalo në kategori