LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Man Utd 3-0 Bournemouth: Luke Shaw më i miri

Notat e lojtarëve, Man Utd 3-0 Bournemouth: Luke Shaw më i miri

Manchester United ka shënuar fitore me rezultat 3-0 ndaj Bournemouth në kuadër të javës së 17-të të Ligës Premier.

Reklama

Casemiro, Luke Shaë dhe Marcus Rashford i shënuan golat për Manchester Unitedin në këtë ndeshje.

Shaw u vlerësua si lojtari më i mirë në fushë me notën 8.1.

Pas tij vlerësim të madh morën edhe David de Gea (7.9) dhe Casemiro (7.8).

Portieri i mysafirëve, Mark Travers, ishte më i dobëti në fushë me notën 6.1.

Notat e lojtarëve të Man Utd dhe Bournemouth

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Pse Interi dhe Milani nuk nënshkruan me Reteguin – a janë bërë penduar gjigantët italianë pasi nisjes fantastike të sulmuesit

Pse Interi dhe Milani nuk nënshkruan me Reteguin – a janë bërë penduar gjigantët italianë pasi nisjes fantastike të sulmuesit

Serie A
Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Premier League

"Albion Rrahmanin nuk e shesin për asnjë çmim në janar" - aksionari i Rapid flet për sulmuesin në formë

Ligat tjera
Kalo në kategori