LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Juventus 4-0 Empoli: Cuadrado dhe Rabiot më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve, Juventus 4-0 Empoli: Cuadrado dhe Rabiot më të vlerësuarit

Juventusi ka marr një fitore të rëndësishme ndaj Empolit me rezultat 4-0 në kuadër të xhiros së 11-të në Serie A.

Moise Kean, Ëest McKennie dhe Adrien Rabiot (2) i shënuan golat për Zonjën e Vjetër.

Juan Cuadrado ishte më i vlerësuari në këtë ndeshje me notën 9.2. fal dy asistimeve të tij.

Rabiot me notën 8.5 ishte lojtari tjetër më formë të mirë te Juve.

Portieri Guglielmo Vicario ishte më i dobëti në fushë me notën 6.1.

Notat e lojtarëve të Juventusit dhe Empolit

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kush është tifozi shqiptar që hyri në fushë gjatë ndeshjes dhe cili ishte motivi i këtij veprimi

Kush është tifozi shqiptar që hyri në fushë gjatë ndeshjes dhe cili ishte motivi i këtij veprimi

Kombëtarja e Shqipërisë
Momenti që shkaktoi polemika – arsyeja pse Rodri nuk u përjashtua me karton të kuq ndaj Kroacisë

Momenti që shkaktoi polemika – arsyeja pse Rodri nuk u përjashtua me karton të kuq ndaj Kroacisë

Përfaqësueset
Vazhdon maratona e “Euro 2024” - tri ndeshje do të luhen sipas orarit

Vazhdon maratona e “Euro 2024” - tri ndeshje do të luhen sipas orarit

Përfaqësueset
Zbulohet “çmenduria” e Messit – refuzoi 1.4 miliardë euro për t’u transferuar tek Inter Miami

Zbulohet “çmenduria” e Messit – refuzoi 1.4 miliardë euro për t’u transferuar tek Inter Miami

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Itali 2-1 Shqipëri: Shpëtojnë vetëm Bajrami dhe Gjimshiti, Bastoni lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Itali 2-1 Shqipëri: Shpëtojnë vetëm Bajrami dhe Gjimshiti, Bastoni lojtar i ndeshjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Përfaqësueset
Kalo në kategori