LAJMI I FUNDIT:

Nora Istrefi e mrekullueshme me fustanin që i vë në pah figurën e admiruar

Nora Istrefi e mrekullueshme me fustanin që i vë në pah figurën e admiruar
(Foto: Instagram/noraistrefi)

Përveçse është ndër këngëtaret më të dëgjuara ndër vite, Nora Istrefi admirohet shumë për dukjen e saj.

Këngëtarja është në mesin e artisteve që veçohen për linjat e tyre trupore.

Ajo ndiqet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku nuk mungojnë fotografitë dhe videot që kanë në plan të parë figurën e saj.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Gjatë të enjtes, Nora ka shpërndarë një video në profilin e saj dhe fokusi është i gjithi te dukja e këngëtares.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

E veshur me fustan të zi që vë në pah hiret e saja, ajo i ka mahnitur fansat e saj të shumtë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/noraistrefi)

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Magazina
Kalo në kategori