LAJMI I FUNDIT:

Noizy merr kreun në Top List (Video)

Noizy merr kreun në Top List (Video)
Reklama

Ndryshimet nuk kanë të sosur në klasifikimet javore të “Top List”, por e vetmja gjë që s’ndryshon këtë javë është që majën e hit-listës e zotërojnë meshkujt.

Ledri Vula lëshon “fronin e mbretit” dhe pozicionohet në vendin e dytë me “King”. I pari është sërish Noizy, me “Grande”; Duda dhe Gold AG fitojnë dy pozicione dhe renditen të tretët me “Hajde”.


E vetmja hyrje e re e javës është kënga e sapo publikuar e Capital T dhe Granit Dergutit, me titull “Thirrëm n’telefon” që renditet në vendin e 18-të, transmeton TCH.

Humbësit e mëdhenj të klasifikimit javor janë DJ Dalool dhe Ardian Bujupi, të cilët nuk janë më pjesë e listës; NRG Band dhe DJ Aldo zbresin 13 pozicione më poshtë, duke prekur vendin e 16-të. Të njëjtin fat ka pësuar dhe “Ajo” e Brunos, që javën e shkuar ishte në vendin e dytë.

Ky është klasifikimi zyrtar për javën e 22-të të “The Top List”, Top Awards:

1. Noizy – Grande
2. Ledri Vula – King
3. Gold AG ft. D.U.D.A. – Hajde
4. Noizy ft. Varrosi – Shut the place down
5. Alban Skenderaj – Une dhe Ti
6. Era Istrefi – Bonbon
7. Mc Kresha ft Gjurmet – Era
8. Capital T – Hitman
9. Ledri Vula – SRMN
10. Enca – Dreq
11. Nora Istrefi – Sa t’kom dasht
12. 2Ton – Ta fali jeten
13. 2Po2 ft. Flori – Gone Girl
14. Kida ft. Ermal Fejzullahu – Mi Amore
15. Bruno – Ajo
16. Nrg Band ft. Dj Aldo – Mos u ndal
17. Dhurata Dora – Numrin e Ri
18. Capital T ft. Granit Derguti – Thirrem n’telefon
19. Dafina Zeqiri ft. Mixey – Liri
20. Alban Ramosaj – A me Do

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori