LAJMI I FUNDIT:

Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur “Medalioni”

Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur “Medalioni”

Dy reperët e njohur, Noizy dhe Stresi kanë promovuar bashkëpunimin në një mënyrë mjaft interesante.

Reklama

Dyshja që u bën miq pas një periudhe të gjatë armiqësie me njëri-tjetrin, javë më parë kishin paralajmëruar një duet së bashku.

Por, atëherë kur askush nuk e priste ata lanë të kuptohej se kanë prishur sërish miqësinë madje duke larguar njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram duke mos munguar as ‘thumbat’ mes tyre.

Foto: Screenshot/YouTube

Megjithatë, reperët pikërisht kur po flitej për marrëdhënien e tyre vendosën që të lansojnë bashkëpunimin e shumëpritur.

Kënga mban titullin “Medalioni” dhe është e shoqëruar edhe me videoklip që tashmë gjendet i lansuar në kanalin zyrtar në YouTube.

Foto: Screenshot/YouTube

Projekti i tyre i parë së bashku padyshim do të mirëpritet nga fansat e tyre të shumtë dhe dyshja me gjasë do të nisin edhe koncertet bashkë.

Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?
Lexo po ashtu Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Me këtë projekt, Noizy dhe Stresi vulosin edhe një herë tjetër se miqësia e tyre është më e fortë se asnjëherë më parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori