0Shares

“No Kiss” titullohet kënga që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Baby G dhe Fero.

Është një tjetër këngë verore që pritet të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve.

Baby G ka ardhur mjaft atraktive në këtë video (YouTube)

Tekstin e ka shkruar Fero, ndërsa projekti është prodhim i On Records.

Ndërkaq, producentët e njohur ZzapnChris qëndrojnë prapa realizimit të kësaj kënge. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)