Pas djalit të Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, i cili realizoi një pozë identike si të babait të tij, duke vënë në pah figurën trupore, takuam edhe disa fëmijë të tjerë që kanë ngjashmëri të mëdha me baballarët e tyre, madje vështirë se një gjë e tillë mund të mohohet.

Djali i Schwarzenegger krahasohet me babanë e tij për figurën trupore Djali i Schwarzenegger krahasohet me babanë e tij për figurën trupore

Në fakt, 22-vjeçari është mjaft i rregullt në palestër dhe së fundmi ka pozuar njësoj si babai i tij në vitet e shtatëdhjeta kur kishte nisur të merrej me ‘bodybuilding’.

Çertifikata e lindjes thotë se ‘babai nuk e pranoi’, por Clint Eastwood dhe djali i tij, Scott tani ndajnë një lidhje të ngushtë dhe një talent përpara kamerës.

Reklama

Scott, 33 vjeç dhe motra e tij Kathryn, 31 vjeçe, ishin rezultat i një lidhjeje me Jacelyn Reeves ndërsa Clint erdhi nga lidhje me Sondra Locke.

Reklama

Deri në 14, Scott ishte transferuar në fermën e yllit në Kaliforni, duke shijuar jetën në natyrë bashkë me të atin.

Së fundmi, ai kishte realizuar një set fotografik me dhjetë fëmijët e tij. Por, ishte një histori ndryshe kur ylli i “Spice Girl”,  Mel B i tha yllit të Beverly Hills Cop, Eddie Murphy, që po priste një fëmijë me të.

I pyetur në lidhje me këtë në vitin 2006, Eddie tha: “Unë nuk e di se fëmija i kujt është derisa të dalë dhe të ketë një test gjaku”.

Reklama

Pasi Iris Murphy Brown arriti në ditëlindjen e 46-të të Eddie, në prill 2007, një test i ADN-së konfirmoi se ai ishte babai.

Kur kumbari juaj është në fakt babai juaj.

Reklama

Modelja Daisy Lowe u rrit duke besuar se babai i saj ishte mjeku me qendër në New York, Bronner Handwerger, me të cilin nëna Pearl Lowe u nda menjëherë pas lindjes së Daisy.

Kur Daisy ishte 14 vjeçe, megjithatë, një test gjaku zbuloi se babai i saj i vërtetë ishte kumbari i saj, Gavin Rossdale. Kishte disa ulje-ngritje, por babai dhe vajza tani kanë një marrëdhënie të fortë.

Me përputhjen e nofullave, dhe flokët e kuqe, nuk ka asnjë dyshim se kush është babai i kësaj modeleje.

Reklama

Anna Ermakova, 19 vjeçe, lindi pasi babai Boris Becker pati një takim të shkurtër me nënën e saj, kamarieren Angela, e cila punoi në një restorant në Londër.

Nëntë muaj më vonë,  ylli i tenisit i njohur si Boom Boom, u përfshi në një grindje atësie. Ai mohoi atësinë, por një provë e atësisë e vërtetoi ndryshe.

Reklama

Babai dhe vajza tani janë afër, dhe ai mori kujdestarinë e përbashkët në 2007.

Modelja braziliane, Luciana Morad duhej të paraqiste një padi për atësinë kundër Mick Jagger kur ajo mbeti shtatzënë ndërsa Rolling Stone ishte akoma me Jerry Hall.

Jagger nuk e mohoi kurrë lidhjen tre-mujore, por ndërsa u përpoq të shpëtonte lidhjen e tij, ai insistoi që Lucas nuk ishte fëmija i tij.

Reklama

Një test i ADN-së vërtetoi se Mick ishte me të vërtetë babai, dhe tani 20 vjeç, Lucas mbetet gjatë gjithë kohës pranë këngëtarit.

/Telegrafi/