LAJMI I FUNDIT:

Njerëzit në hyrje të dyqanit duhet të bëjnë kërcime qesharake për të marrë zbritje në karburant

Njerëzit në hyrje të dyqanit duhet të bëjnë kërcime qesharake për të marrë zbritje në karburant

Punonjësit e një pike karburanti në Florida kanë menduar një mënyrë kreative për t’ua bërë ditën më të mirë të gjithë njerëzve që kanë ardhur për tu furnizuar me karburant.

Reklama

Ata vendosin një njoftim në derë duke i kërkuar të gjithëve (që duan) të bëjnë një kërcim qesharak dhe nëse punonjësve u pëlqen, ata do të kenë zbritje në karburant.

Shumë njerëz e pranuan sfidën, dhe më e rëndësishmja, të gjithë kaluan shumë mirë.

Videoja rrezaton vetëm pozitivitet! /Telegrafi/

now this is something that I could get my back into
by u/suktupbutterkup in MadeMeSmile


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Pamje “apokaliptike” për shkak të zjarrit në Kanada - Nju Jorku u bë qyteti i madh më i ndotur në botë dhe mori ngjyrë të portokalltë

Pamje “apokaliptike” për shkak të zjarrit në Kanada - Nju Jorku u bë qyteti i madh më i ndotur në botë dhe mori ngjyrë të portokalltë

Interesante
Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Interesante
Ndikuesit hoqën dorë nga adoptimi i një fëmije sepse nuk mund ta ekspozojnë në internet

Ndikuesit hoqën dorë nga adoptimi i një fëmije sepse nuk mund ta ekspozojnë në internet

Interesante
Kalo në kategori