Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri kohëve të fundit ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Gjatë ditës së sotme (e hënë), 31-vjeçarja ka sjell një imazh ku ka treguar se ka ndërruar sërish stilin e flokëve.

View this post on Instagram

n’zemren e tina, aty o Dafina

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on May 25, 2020 at 9:40am PDT

Me flokët kaçurrele të shkurtra, bukuroshja vjen në formë të mrekullueshme ndonëse eksperimenton tejet shumë me flokët e saj.

Dafina Zeqiri vjen me shumë stil në setin e ri fotografik Dafina Zeqiri vjen me shumë stil në setin e ri fotografik

“Në zemrën e tina, aty është Dafina”, ka shkruar ajo krahas imazhit, përshkrimi i së cilit duket të jetë i shkëputuar nga ndonjë pjesë e tekstit të këngës së saj të re.

View this post on Instagram

YOLO….

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on May 25, 2020 at 4:29am PDT

Dafina momentalisht është duke punuar në albumin e ri të titulluar “Dafinë Moj”, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Ndërkohë që kënga e fundit e lansuar nga Zeqiri është “A je pendu” në bashkëpunim me producentin Cricket. /Telegrafi/