LAJMI I FUNDIT:

Një personi në Lipjan i vidhen dy dema në vlerë prej rreth 2 mijë euro

Një personi në Lipjan i vidhen dy dema në vlerë prej rreth 2 mijë euro

I janë vjedhur dy kafshë (bika), një presoni në Lipjan, njofton Policia e Kosovës.

Sipas policisë vlera e atyre kafshëve ishte rreth 200 euro.

Ky rast sipas policisë është në procedurë hetimore.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se persona të panjohur i kanë vjedhur dy bika (kafshë)  vlera  e të cilëve sillet rreth 2000€, rasti në procedurë hetimore”, raporton policia./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Shefi i BE-së në Kosovë shprehet i habitur dhe i zhgënjyer me procesin e përzgjedhjes së Kryeprokurorit të Shtetit

Shefi i BE-së në Kosovë shprehet i habitur dhe i zhgënjyer me procesin e përzgjedhjes së Kryeprokurorit të Shtetit

Lajme
Abdixhiku i tha se askush në jetë nuk i ka thënë “puna e mbarë”, i përgjigjet Kurti

Abdixhiku i tha se askush në jetë nuk i ka thënë “puna e mbarë”, i përgjigjet Kurti

Lajme
Haxhiu për vendimin e Gjykatës Kushtetuese: Për ta më i rëndësishëm është interesi individual i anëtarëve të KPK-së

Haxhiu për vendimin e Gjykatës Kushtetuese: Për ta më i rëndësishëm është interesi individual i anëtarëve të KPK-së

Drejtësi
Von Cramon: Anëtarësimi i Kosovës në OKB nuk varet nga Serbia

Von Cramon: Anëtarësimi i Kosovës në OKB nuk varet nga Serbia

Lajme

"Veturën ma vodhën persona të maskuar", flet pronari i Range Rover-it që u dogj pas sulmit në Top Channel


Notice: Trying to get property 'post_author' of non-object in /home/telegrafi/public_html/wp-content/themes/telegrafi/template-parts/posts/post-api.php on line 35
Meridiana Statovci
Pasivizimi i adresave në Luginë, Hilli: Do të shoh se çfarë mund të bëj kur të kthehem në Beograd

Pasivizimi i adresave në Luginë, Hilli: Do të shoh se çfarë mund të bëj kur të kthehem në Beograd

Lajme
Kalo në kategori