LAJMI I FUNDIT:

Një nga femrat më të komentuara në botë, por Wanda Nara në të kaluarën nuk ishte ‘aq e bukur’

Një nga femrat më të komentuara në botë, por Wanda Nara në të kaluarën nuk ishte ‘aq e bukur’

Ajo është bërë e njohur fillimisht si bashkëshortja e futbollistit Maxi Lopez, e më pas për historinë me Mauro Icardin.

Ish-partnerja e këtij të fundit cilësohet tani si një ikonë e medieve argjentinase, agjente futbolli, prezantuese televizive e modele.

Biondja u martua me sulmuesin argjentinas, një futbollist profesionist, në vitin 2014, ndërsa hoqi dorë nga ish-shoku i skuadrës dhe miku i Icardit, Maxi Lopez, për të nisur një lidhje me futbollistin 29-vjeçar.

Foto: Screenshot/YouTube

Ata u martuan në vitin 2014 në një ceremoni të vogël në Buenes Aires me të cilin ka dy fëmijë, e tre të tjerë nga lidhja me Lopezin.

Ndonëse tani duket një femër e kompletuar e me linja trupore, Nara ka bërë një ndryshim të madh që nga e kaluara.

Reklama
Wanda Nara

Superylli argjentinas në disa pamje nga e kaluara shihet se ka qenë më ndryshe.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo duket se pas famës ka arritur të shndërrohet në një femër krejtësisht tjetër nga vitet më parë.

E njëjta tani është ndarë edhe nga Icardi dhe po përflitet për një lidhje të re me këngëtarin L-Gante. /Telegrafi/

Wanda Nara dhe Mauro Icardi

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
Kalo në kategori