LAJMI I FUNDIT:

Një fotografi e Kim Kardashianit nga pushimet ka shkaktuar të qeshura në internet, për shkak të detajit të pakuptimtë të saj

Një fotografi e Kim Kardashianit nga pushimet ka shkaktuar të qeshura në internet, për shkak të detajit të pakuptimtë të saj
Foto: Kim Kardashian/Instagram

Kim Kardashian është me fëmijët e saj duke u pushuar në Ishujt Turks and Caicos dhe ka publikuar disa fotografi ku tërheqin vëmendjen, dhe njëra prej tyre e shfaq atë teksa do të zhytet në det.

“Shpresoj se nuk ke humbur sërish vathët…”, “Çfarë do të bësh nëse humb sërish vathët?”, ishin disa nga komentet që ajo mori prej fansave.


Në të vërtetë, Kim Kardashian në fotografinë e diskutuar shfaqet duke pozuar në ujë që i arrin deri te gjunjët, teksa merr pozën sikur do të hidhet dhe zhytet.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Pikërisht ky detaj i “përpjekjes” për të kërcyer është ai që i bëri ndjekësit e saj të qeshin dhe ta cilësojnë pozën si pa kuptim – pasi nuk mund të kërcesh në ujë kur ke hyrë deri te gjunjët.

“Pse po zhytesh në ujë deri te gjunjët?”, pyesnin fansat në komente, duke i shtuar edhe pyetje si: “A ke goditur kokën kur u zhyte?”, “Vajzë, ku po hidhesh?”.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Para kësaj, ylli i “The Kardashians” kishte ndarë me ndjekësit një seri fotografish në kostume banje në plazh, por edhe fotografi të kohës së kaluar në familje në det. Disa prej fotografive të saj në plazh iu kujtuan njerëzve për “momentin kult” nga viti 2011, kur ajo humbi një vath diamanti në det dhe qau, dhe fotografitë u bënë frymëzim për meme të shumta në internet.

Së fundmi, është përfolur se Kim planifikon një vizitë në Beograd ku do të marrë pjesë në hapjen e filialit të markës së saj të modës “SKIMS”. Ajo do të vijë me aeroplan privat nga Gjermania, ku më parë do të jetë me djemtë e saj për të ndjekur Kampionatin Evropian të Futbollit. /Telegrafi/

Foto: Kim Kardashian/Instagram
Foto: Kim Kardashian/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Magazina
Kalo në kategori