Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, njoftoi së fundmi se është rikthyer në studio për të punuar rreth këngëve të reja.

Ajo ndërkohë deir më tani ka shfrytëzuar rastin për të kaluar disa ditë të mira pushimi, larg aktivieteve të përditshme.

Luana ka ndarë së fundmi me ndjekësit disa fotografi mjaft atraktive të realizuara gjatë pushimeve të fundit.

View this post on Instagram

Goca dhe deti

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 26, 2020 at 10:04am PDT

Në një nga fotografitë e fundit, këngëtarja dhe moderatorja është shfaqur mjaft provokuese në një palë bikini dy pjesëshe, ngjyrë të kuqe dhe të bardhë.

Ajo vuri në pah linjat e saj atraktive trupore, për të cilat është shpesh e komentuar nga ndjekësit në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Virgo season ❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 26, 2020 at 3:01am PDT

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë kompimentuar për fizikun e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

22

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 22, 2020 at 7:12am PDT