Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, ka ndarë një moment të veçantë në rrjete sociale për të festuar.

Reklama

Është fjala për përvjetorin e martesës, pasi ajo dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti i LDK-së, Bardhyl Meta, sot (e hënë) kremtojnë 10 vite së bashku.

Me këtë rast, artistja ka ndarë disa fotografi të rralla nga dasma e tyre e organizuar para një dekade.

Adelina Thaçi – Meta (Foto: Instagram)

“U plakshim bashkë zemër. 2011”, ka qenë përshkrimi i postimeve që ka ndarë në rrjete sociale.

Të gjitha lajmet nga Adelina Thaçi Të gjitha lajmet nga Adelina Thaçi

Të njëjtit ndajnë bashkë dy vajza: Fionën dhe Melisën.

Adelina Thaçi-Meta (Foto: Instagram)

Adelina nga ana tjetër viteve të fundit ka qenë më pasive në muzikë e me prurje të reja.

Reklama

Ajo është e njohur më shumë për hitet si: “Shko”, “Sonte”, “S’dua të lësh gjurmë”, “Kurrë su pamë në sy” etj. /Telegrafi/

Reklama