LAJMI I FUNDIT:

Një dedikim për Majlindën dhe Toni Kukën nga IJF (Foto)

Një dedikim për Majlindën dhe Toni Kukën nga IJF (Foto)

Federata Ndërkombëtare e Xhudos ka zgjedhur Majlinda Kelmendin dhe Driton Kukën për një postim motivues në faqen zyrtare në Facebook.

“Motivimi i të hënës nga Kosova dhe kampionia e tyre e parë Olimpike, Majlinda Kelmendi dhe trajneri Driton Toni Kuka”, shkruan në përshkrimin nga IJF.


Kujtojmë që Majlinda fitoi medaljen e artë në Lojërat Olimpike, ‘Rio 2016’. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Televizioni francez tregon nëse Lunin e largoi topin me kohë apo Yamal shënoi gol të rregullt në El Clasico

Televizioni francez tregon nëse Lunin e largoi topin me kohë apo Yamal shënoi gol të rregullt në El Clasico

La Liga
Gjesti i tifozëve të Real Madridit për Frenkie De Jong bëhet viral në mediat sociale

Gjesti i tifozëve të Real Madridit për Frenkie De Jong bëhet viral në mediat sociale

La Liga
A u vodh Barcelona nga VAR-i? Pamjet tregojnë nëse Lunin e mbajti topin jashtë portës së tij

A u vodh Barcelona nga VAR-i? Pamjet tregojnë nëse Lunin e mbajti topin jashtë portës së tij

La Liga

"Lunin është brenda portës dhe topi duket sikur ka kaluar vijën" – eksperti i referimit jep mendimin e tij për momentin e shumëpërfolur

La Liga
Postimi i Tebas për pritjen e Lunin shkakton rrëmujë në Spanjë

Postimi i Tebas për pritjen e Lunin shkakton rrëmujë në Spanjë

La Liga
Orari i gjashtë xhirove të fundit në Superligën e Kosovës – Ballkani, Llapi apo Drita ka orar më të mirë

Orari i gjashtë xhirove të fundit në Superligën e Kosovës – Ballkani, Llapi apo Drita ka orar më të mirë

Superliga
Kalo në kategori