0Shares

Muzikanti i njohur Patris Berisha dhe këngëtarja Tuna javë më parë u bënë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Tian.

Patrisi merr urimin e parë për ditëlindje nga Tiani (Foto) Patrisi merr urimin e parë për ditëlindje nga Tiani (Foto)

Tani e gjithë vëmendja e çiftit duket se është e përqendruar tek rritja e djalit, dhe për asnjë moment ata nuk gjenden larg tij.

Patrisi ka ndarë sot me ndjekësit e tij në Instagram disa fotografi, përmes së cilave ka treguar disa çaste të këndshme që ka kaluar sot nën shoqërinë e Tianit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ai kishte vendosur që ta dërgonte atë në park, ndërsa në video shfaqet teksa e ushqen ngadalë dhe me ëmbëlsi.

Patrisi është tashmë një baba më se i përkushtuar në familjen e tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)