LAJMI I FUNDIT:

Nis spektakli i Big Brother VIP Kosova 2 – banorët me veshje tradicionale këndojnë ‘Himnin e Flamurit’

Nis spektakli i Big Brother VIP Kosova 2 – banorët me veshje tradicionale këndojnë ‘Himnin e Flamurit’
Foto: Screenshot/YouTube

Ka nisur spektakli i së hënës në Big Brother VIP Kosova 2 me një atmosferë krejtësisht tjetër.

Me rastin e Ditës së Flamurit, konkurrentët janë shfaqur me veshje kombëtare shqiptare.

Veç kësaj, ata që në hyrje nisën të këndojnë njëzëri ‘Himnin e Flamurit’.

Të njëjtit u duartrokitën krejt në fund dhe gjithashtu morën komplimente të shumta rreth veshjes.

''Mblidhe bërllogun dhe dil jashtë me të'' - replika të forta mes Kader dhe Lindës në Big Brother
Lexo po ashtu ''Mblidhe bërllogun dhe dil jashtë me të'' - replika të forta mes Kader dhe Lindës në Big Brother

Edhe në këtë Prime pritet të ketë situata të ndryshme e të diskutohen ngjarjet që banorët kanë krijuar gjatë këtyre ditëve.

Foto: Screenshot/YouTube

Do të diskutohet veçanërisht debati i ashpër i Gani Gërmisë me Lumbardh Salihun dhe se nga nisi kjo.

Mes tjerash, në këtë mbrëmje do të zgjidhet edhe i preferuari i publikut e më pak të votuarit. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori