0Shares

Neslihan Atagul është bërë e njohur te publiku shqiptar falë rolit të saj në serialin “Kara Sevda”.

Aktorja turke në vitin e kaluar u martua me kolegun Kadir Dogulu, me të cilin duket të jetë e lumtur.

Gruaja e ‘Kemalit’ e imitoi ‘Nihanin’ – ish të dashurën e aktorit, në ditën e martesës (Foto) Gruaja e ‘Kemalit’ e imitoi ‘Nihanin’ – ish të dashurën e aktorit, në ditën e martesës (Foto)

Duke qenë se jemi në sezonin e verës, edhe 24-vjeçarja ka zgjedhur të pushojë dhe të relaksohet.

Momenti romantik i çiftit të njohur turk (Instagram)

Në ndërkohë, për 5.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram, ajo e ka postuar një fotografi ku ka pozuar me burrin e saj.

Imazhi i publikuar e shfaq çiftin në një moment mjaft romantik. /Telegrafi/

k' ❤

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on Jun 28, 2017 at 2:56am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)